Financování CHYTŘE

Flexibilní úvěr od Škoda Financial Services

Plánujete pořízení nového vozu a dáváte přednost jeho vlastnictví před dlouhodobým pronájmem? Potřebujete zafinancovat část z kupní ceny, nebo se jen nechcete vydat ze svých úspor? Pak je pro vás vhodným řešením pořízení vozu na úvěr, například v podobě Financování CHYTŘE. Tato forma financování vám oproti klasickému úvěru skýtá více možností nastavení parametrů a můžete si tak určit ideální výši měsíční splátky.

Rozdíly oproti klasickému úvěru

Poslední navýšená splátka

Díky poslední navýšené splátce (2060 % z pořizovací ceny vozu) můžete výrazně snížit vaše měsíční splátky.

Škoda Předplacený servis

S Financováním CHYTŘE získáte navíc Škoda Předplacený servis na 5 let nebo do nájezdu 60 000 km zdarma.

Při financování CHYTŘE si volíte splátku předem (akontace 0–40 % z pořizovací ceny vozu) a také dobu splácení, podle které je stanovena také poslední navýšená splátka (20–60 % z pořizovací ceny vozu). Díky této poslední navýšené splátce jsou vaše měsíční splátky nižší než u běžného úvěru. S poslední navýšenou splátkou můžete naložit jedním ze tří způsobů: kompletní úhradou z vlastních zdrojů, rozložením do dalšího období s nízkými měsíčními splátkami, nebo úhradou z prostředků získaných prodejem vozu svému prodejci Škoda (garance odkupu). S Financováním CHYTŘE navíc získáváte Škoda Předplacený servis na 5 let nebo do nájezdu 60 000 km zdarma.

Jak funguje Financování CHYTŘE?Další výhody Financování CHYTŘE

Půjčíme vám až 100 % z pořizovací ceny vozu.

Vůz splácíte od 2 do 5 let s možností flexibilní změny výše splátek.

Splátky zahrnují povinné ručení, havarijní pojištění a Škoda Předplacený servis*.

Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru.

Jaký vůz si mohu pořídit?

S Financováním CHYTŘE můžete financovat jak nový, tak ojetý vůz Škoda s maximálním stářím 5 let.

Máte zájem o Financování CHYTŘE?

Spočítejte si orientační výši splátky v naší finanční kalkulačce a zašlete nám nezávaznou poptávku, brzy se vám ozveme. Nebo se přímo obraťte na některého z našich prodejců nových vozů.

Financování CHYTŘE pro firemní zákazníky

Výhodný úvěr Financování CHYTŘE mohou získat také podnikatelé a firmy. Zachována je možnost využití státních dotací vázaných na vlastnictví vozu a možnost nárokování hodnoty DPH najednou z celé pořizovací ceny vozu. Výhodné je tedy například nastavit první splátku vozu (akontaci) na výši DPH, které si následně uplatníte.

Další produkty od Škoda Financial Services