Škoda Pojištění

Kompletní pojištění vozu od Škoda Financial Services

Škoda Pojištění je kompletní pojištění automobilu, které vám nabízí vysoký komfort v případě řešení neočekávaných událostí. Zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění, a navíc také rozsáhlé doprovodné služby. Starosti můžete nechat na nás a užívat si jízdu ve vašem voze Škoda.

Výhody Škoda Pojištění

Zahrnuje povinné ručení i havarijní pojištění.

Nonstop je vám k dispozici asistenční služba a odtah do domovského servisu i ze zahraničí.

Náhradní vozidlo vám dle okolností zapůjčíme až na 60 dní.

Možnost garance ceny pojistného po celou dobu platnosti pojištění.

Jaké varianty Škoda Pojištění si můžete sjednat?

Na výběr máte ze dvou balíčků Škoda Pojištění – Standard a Plus. Liší se od sebe výší krytí a doplňkovými službami, jako je například pojištění poklesu hodnoty vozu v čase GAP. V domovském servisu se navíc můžete těšit na řadu výhod, mezi které patří například havarijní pojištění se sníženou spoluúčastí nebo poskytnutí náhradního vozidla na delší dobu. Naše pojištění se vztahuje na pojistné události, které během trvání pojištění nastanou na území Evropy, a to včetně Turecka, ale s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.

Škoda Pojištění ve variantě Standard je určeno pro vozidla do 60 měsíců stáří. Limit povinného ručení je 50/50 mil. Kč. Zahrnuje havarijní pojištění, pojištění všek skel, náhradní vozidlo až na 10 dnů v případě opravy v domovském servisu, v případě odcizení až 60 dní, pojištění závažných následků zranění řidiče nebo celé posádky, pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem, asistenční služby (odtah do domovského servisu i ze zahraničí) a garanci oprav v cenách nových dílů.
Škoda Pojištění ve variantě Plus je určeno pro vozidla do 18 měsíců stáří. Limit povinného ručení je 100/100 mil. Kč. Oproti variantě Standard poskytne náhradní vozidlo až na 20 dnů v případě opravy v domovském servisu, v případě odcizení až 60 dní, a navíc zahrnuje pojištění poklesu hodnoty vozu v čase (GAP) a přímou likvidaci.

Máte zájem o Škoda Pojištění?

Kontaktujte nás prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo se obraťte přímo na některého z našich prodejců nových vozů.

Domovský servis

Domovský servis je smluvní pobočka Škoda Auto, na které bylo pojištění sjednáno, nebo pobočka jiného smluvního partnera sítě Škoda, která byla vybrána klientem při podpisu pojistné smlouvy.

Asistenční linka Škoda Pojištění

Na nonstop linku dostupnou na telefonním čísle +420 283 002 800 se můžete obracet v případě, že potřebujete využít asistenční služby, oznámit pojistnou událost, informovat se o vaší pojistné smlouvě nebo zažádat o změnu osobních údajů.

Další produkty od Škoda Financial Services