Škoda - Online

Navštivte náš virtuální obchod


Co je Škoda - Online?


Nechce se Vám nikam chodit? Potřebujete cestovat v pohodlí a nechce se Vám čekat? Potom je ŠKODA Online přesně to, co hledáte. Vyberte si z naší nabídky vozů ten, který se Vám líbí, a pak už jen následujte naše pokyny. Můžete si tak rychle a jednoduše online zakoupit nový vůz, aniž byste udělali jediný krok z Vašeho domova.

Nemůžete se rozhodnout, jestli si koupíte vůz za vlastní finanční prostředky? Můžete také využít nabídky finanční služeb od společnosti ŠkoFIN s.r.o., která k jednotlivým vozům nabízí možnost úvěru na úhradu kupní ceny vozu nebo si můžete sjednat operativní leasing Škoda Bez starostí.

                                                                                                            Pořiďte si třeba Enyaq coupé RS ZDE

V čem se liší možnosti pořízení vozu?

Nemůžete se rozhodnout, jestli je pro Vás vhodnější koupě vozu za vlastní finanční prostředky nebo na úvěr či využití operativního leasingu od společnosti ŠkoFIN? Seznamte se nejen s výhodami, ale také nevýhodami těchto typů financování a sami se rozhodněte, co je pro Vás tou nejlepší volbou.

Chcete vůz hradit z vlastních prostředků?

Chcete vůz pořídit prostřednictvím operativního leasingu?

Chcete si vůz pořídit na úvěr?

Operativní leasing

Výhody pronájmu vozu

Operativní leasing na skoda-online.cz sjednáváte přímo se společností ŠkoFIN. S touto službou coby nájemce neplatíte žádnou počáteční vstupní investici, pouze jezdíte a platíte měsíční fixní platbu, která je po celou dobu užívání vozu neměnná. Odpadají Vám navíc starosti s financováním, registrací vozidla, pojištěním a prodejem ojetého vozu. Po skončení pronájmu nám auto jednoduše vrátíte a vyberete si jiný, nový vůz. Slušná jízda, co říkáte?

Možnosti pronájmu vozu přesně pro Vás

 Skladové vozy
Vstupní poplatek0 Kč
Délka pronájmu24, 36, 48 nebo 60 měsíců
Roční nájezdy10 000 km, 15 000 km, 20 000 km, 25 000 km či 30 000 km
ServisVarianta Start, Servis a Komplet (více níže)
PojištěníZnačkové pojištění ŠKODA od pojišťovny Allianz nebo Generali ČP (více níže)
Spoluúčast havarijního pojištění

1% min. 1 000 Kč,
5% min. 5 000 Kč,
10% min. 10 000 Kč

Užití vozidlacelé území Evropy (s výjimkou Ruska, Běloruska, Ukrajiny a Moldavska)

 

Zvolte si balíček služeb k pronájmu

Abyste si ušetřili starosti s pronájmem vozu, připravili jsme pro Vás tři varianty balíčků služeb.

Varianta START – Obsahuje pouze základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla.

Varianta SERVIS – Obsahuje základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla a navíc i servisní úkony předepsané výrobcem.

Varianta KOMPLET – Obsahuje základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla, servisní úkony předepsané výrobcem a dokonce i zimní komplety(pneumatiky vč. disků). (Jen upozorňujeme, že započítaná cena pneumatik je orientační a nemusí odpovídat vybranému provedení a motorizaci. Finální splátka se tedy může drobně lišit.)

Pohoda na cestách se Škoda Pojištěním:

 • Povinné ručení: limit 50 mil. Kč na zdraví a 50 mil. Kč na majetek
 • Havarijní pojištění: možnost volby mezi spoluúčastí  1 %, min. 1 000 Kč / 5 %, min. 5 000 Kč / 10 %, min. 10 000 Kč
 • V ceně pojištění máte zahrnuto:
  1. pojištění všech obvodových skel s limitem 10 000 Kč,
  2. náhradní vozidlo v případě pojistné události až na dobu 10 dnů,
  3. nárok na náhradní vůz po dobu 60 dnů v případě odcizení vozidla

Koupě na úvěr

Výhody koupě vozidla na úvěr

Pokud chcete vůz hned vlastnit, ale potřebujete zafinancovat část z pořizovací ceny nebo se nechcete vydat ze všech peněz, můžete si prostřednictvím skoda-online.cz vybrat ke koupi vůz od nás, Auto Brejla, a k tomuto vozu sjednat u společnosti ŠkoFIN úvěr. Parametry úvěru si nastavíte flexibilně tak, aby vám vyhovovala měsíční splátka. Volíte mezi délkou splácení, svou počáteční investicí a výší doplatku (poslední nerovnoměrné splátky) na konci úvěru.

Možnosti koupě vozu na úvěr přesně pro Vás

 Skladové vozy
Akontace0 - 70 %
Délka splácení12 - 72 měsíců
Poslední nerovnoměrná splátka0 - 30 %
PojištěníZnačkové pojištění ŠKODA od pojišťovny Allianz nebo Generali ČP (více níže)
Spoluúčast havarijního pojištění

1% min. 1 000 Kč,
5% min. 5 000 Kč,
10% min. 10 000 Kč

 

Pohoda na cestách se Škoda Pojištěním:

 • Povinné ručení: limit 50 mil. Kč na zdraví a 50 mil. Kč na majetek
 • Havarijní pojištění: možnost volby mezi spoluúčastí  1 %, min. 1 000 Kč /5 %, min. 5 000 Kč / 10 %, min. 10 000 Kč
 • V ceně pojištění máte zahrnuto:
  1. pojištění všech obvodových skel s limitem 10 000 Kč,
  2. náhradní vozidlo v případě pojistné události až na dobu 10 dnů,
  3. nárok na náhradní vůz po dobu 60 dnů v případě odcizení vozidla,
  4. mnohem více viz. produktový list .

Jak to celé probíhá

Operativní leasing

1. Vyberete si vůz, který Vám sedne

 • Vyberte si vůz dle Vašich požadavků (dle parametrů vozu, dle typu finančního produktu,...)

2. Zažádejte

 • Jakmile se zaregistrujete nebo se přihlásíte na Váš profil, můžete začít vyplňovat žádost o financování. V žádosti bude nutné nahrát sken nebo fotku Vašeho občanského a řidičského průkazu a doložit potvrzení příjmů.
 • Vybraný vůz Vám během vyplňování rezervujeme po dobu 20 minut s tím, že danou dobu máte možnost až 3x prodloužit vždy na 20 minut. Na dokončení a odeslání údajů tak budete mít dostatek času.
 • Po zadání žádosti o financování Vám bude vozidlo rezervováno po dobu 5 dní, takže je dostatek času na posouzení Vaší žádosti.

3. Vyčkejte na posouzení žádosti

 • Vaši žádost pečlivě posoudíme do 2 pracovních dnů  od jejího obdržení. O výsledku Vás samozřejmě budeme co nejrychleji informovat. V případě, že budeme potřebovat doplňující informace, zkontaktujeme Vás přes portál Škoda Online a současně Vám zašleme zprávu na Váš e-mail.

4. Uzavřete smlouvu

 • Vaše žádost byla schválena, hurá! Plné znění Návrhu na uzavření Smlouvy o operativním leasingu najdete na Škoda Online ve Vašem profilu. Zároveň Vám pošleme e-mail o schválení a uložení návrhu na uzavření smlouvy.
 • Bude určitě fajn, pokud si Návrh na uzavření Smlouvy o operativním leasingu detailně projdete. Až tak učiníte, požádáme Vás o zaplacení první plné splátky operativního leasingu přes naši platební bránu. Tu je zapotřebí realizovat do 24 hodin od obdržení zprávy o schválení žádosti. Platbu můžete přes naši platební bránu uhradit platební kartou (MasterCard, Visa) nebo online bankovním převodem (ČS, KB, ČSOB, RB, Moneta, mBank, FIO, ERA, UCB, Sberbank). Provedením platby přijímáte zaslaný návrh na uzavření smlouvy a smlouva se stává účinnou a platnou.

5. Převezměte si Váš nový vůz

 • Jakmile zaplatíte první plnou splátku operativního leasingu, určíte si termín převzetí vozidla, který Vám osobně vyhovuje nejlépe. Ten musí být stanoven na dobu maximálně 14 dnů od předběžného termínu dodání uvedeného ve smlouvě. Mějte, prosím, současně na paměti, že vůz si přebíráte vždy osobně a nemůžete k tomuto aktu zmocnit třetí osobu.

Koupě vozu na úvěr

Tento způsob financování je poskytován společností ŠkoFIN, s.r.o.

 

1. Vyberete si vůz, který Vám sedne

 • Zvolte si vůz dle Vašich požadavků.
 • Upozorňujeme, že výše splátky je orientační z důvodu, že neznáme Váš věk a bezeškodní průběh ve chvíli výpočtu, které jsou potřebné pro stanovení přesné ceny pojištění. Proto se může finální splátka mírně lišit.

2. Vyplňte online žádost

 • Začněte vyplňovat žádost o financování. V žádosti bude nutné nahrát sken nebo fotku Vašeho občanského a řidičského průkazu a doložit potvrzení příjmů.
 • Po zadání žádosti o financování Vám bude vozidlo rezervováno po dobu 5 dní, takže je dostatek času na posouzení Vaši žádosti.

3. Vyčkejte na vyřízení žádosti

 • Vaši žádost zpracujeme do 2 pracovních dní. Po vyhodnocení Vám zašleme nezávaznou nabídku s finální splátkou (jak bylo řečeno výše, splátka se může lišit kvůli neznalosti Vašeho věku a bezeškodního průběhu ve chvíli výpočtu, které mají vliv na výši pojistného). V případě, že budeme potřebovat doplňující informace, budeme Vás kontaktovat pomocí e-mailu nebo telefonu.
 • Pokud se nabídku rozhodnete přijmout (stále nezávazně), posoudíme Vaši bonitu na základě údajů uvedených v žádosti. O výsledku Vás samozřejmě budeme co nejrychleji informovat.

4. Uzavřete smlouvu

 • Vaše žádost byla schválena, hurá! Plné znění Návrhu na uzavření Smlouvy o úvěru a zbytek smluvní dokumentace Vám zašleme emailem. Dříve než se rozhodnete uzavřít Smlouvu o úvěru, se prosím důkladně seznamte s předsmluvními informacemi k poskytovanému úvěru, návrhem Smlouvy o úvěru a veškerými dalšími smluvními dokumenty.
 • Smlouvu o úvěru s Vámi za společnost ŠkoFIN uzavře příslušný prodejce Škoda, který je na skoda-online.cz uveden jako prodejce vybraného vozidla.
 • Smlouvu o úvěru uzavíráte s příslušným prodejcem Škoda společně s koupí vozu, tj. při uzavření kupní smlouvy na vybraný vůz mezi Vámi a tímto prodejcem Škoda. Prodejce Škoda při uzavření Smlouvy o úvěru vystupuje jako obchodní zástupce společnosti ŠkoFIN.

5. Převezměte si Váš nový vůz

 • Po schválení Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi termín pro předání vozidla a další náležitosti.
 • Jak a kde si vlastně vůz převezmete? Velmi jednoduše - u nás. Případné převzetí vozu u Vás doma záleží vždy na individuální domluvě s námi.
 • Jsme připraveni si s Vámi domluvit termín převzetí vozidla, který Vám osobně vyhovuje nejlépe. Mějte, prosím, současně na paměti, že vůz si přebíráte vždy osobně a nemůžete k tomuto aktu zmocnit třetí osobu